Niesamowita przestrzeń Puro Kraków
893
post-template-default,single,single-post,postid-893,single-format-standard,bridge-core-2.4.8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Niesamowita przestrzeń Puro Kraków

24 godziny w Krakowie musiały skończyć się noclegiem w wyjątkowym miejscu.

Hotel Puro przy Galerii Krakowskiej powstał w Krakowie już wiele lat temu a dokładnie w 2013 roku. Obiekt przeszedł niedawno (całkiem spory) lifting dzięki któremu jego wnętrza znowu zachwycają.

Projektanci odpowiadający za projekt wnętrz czyli Studio Paradowski potrafili stworzyć miejsce, które nawiązuje do najlepszych tradycji modernizującego się Krakowa. Są zarówno odniesienia do hotelu Cracovia, hotelu Forum oraz kina Kijów.

Największe wrażenie w hotelowym lobby robi niesamowita dębowa ściana i ceramiczne płytki stworzone przez Tomasza Opalińskiego, ale tak naprawdę w Puro jest tak dużo pięknych rozwiązań i szlachetnych materiałów, że bardzo trudno powstrzymać się przed wszechogarniajcym zachwytem. O to zapewne chodziło i szczerze mówiąc udało się to osiągnąć.

Cóż to jest za niesamowita przestrzeń!

Jeśli chodzi o wygląd pokoi to on również z całą pewnością nie zawodzi. Znajdziemy w nich elementy nawiązujące do stylu mid-century, wyszukane akrobacje kolorystyczne i urocze detale. Wielkość pokoi w Puro nie należy do ich najmocniejszych stron, ale design zdecydowanie to rekompensuje!

No Comments

Post A Comment